Winietki, zaproszenia, etykiety

Wyjątkowe zaproszenia, podziękowania, winietki

Boho podziękowania dla gości – urodziny, roczek – tanio

Urodziny tanie podziękowania

Mamy możliwość przedstawić podziękowania dla gości na roczek. Dajemy dwa kształty do wyboru: symboliczną gołębicę i ponadczasowe serce. Urozmaicony wybór czeka, jeśli chodzi o grafiki umieszczane na ozdobach. Prosimy o przesyłania nam imienia syna lub córki oraz daty wydarzenia. Gdy umieścimy je na podziękowaniu – stanie się jeszcze o wiele bardziej ponadprzeciętne.

Nasze personalizowane podziękowania na urodziny mają z tyłu magnes – co podwyższa ich atrakcyjność. Wykonujemy je z wysoką pieczołowitością – dajemy słowo. Continue reading „Boho podziękowania dla gości – urodziny, roczek – tanio”

Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek

roczek

Coraz to częściej organizując rodzinne imprezy, gościom przekazywane są małe upominki. Ta reguła tyczy się też imprez urodzinowych – głównie tak znaczących, jak te pierwsze urodziny. W jaki sposób podziękować przybyłym na imprezę gościom? My polecamy podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to sztampowa kartka, lecz personalizowany artykuł w formie magnesu o kształcie serca – perfekcyjne fizyczne podziękowanie i pamiątka w jednym. Pobocznym walorem jest personalizacja – na każdy magnes możemy nanieść podane imię solenizanta, datę imprezy i napis dziękujący. Continue reading „Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek”