Winietki, zaproszenia, etykiety

Wyjątkowe zaproszenia, podziękowania, winietki

Upominki dla gości z okazji osiemnastki – ciekawe wzory

Podziękowania na osiemnastkę

Urodzinowe podarki dla odwiedzających nas osób są zawsze sympatycznie widzianym gestem. By sprawić swoim gościom sympatyczną niespodziankę w żadnym wypadku nie potrzeba dużo. Unikalny design znajdujących się w naszej szerokiej ofercie plakietek jest uzupełniony dogodnym, wbudowanym magnesem.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dowolny grawerunek, a też staranne oraz porządne wykonanie. Do swoich wyrobów używamy jedynie wysokiej jakości drzewa, jakie poddajemy dogłębnej obróbce, żeby nadać mu estetyczny wygląd. Continue reading „Upominki dla gości z okazji osiemnastki – ciekawe wzory”

Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek

roczek

Coraz to częściej organizując rodzinne imprezy, gościom przekazywane są małe upominki. Ta reguła tyczy się też imprez urodzinowych – głównie tak znaczących, jak te pierwsze urodziny. W jaki sposób podziękować przybyłym na imprezę gościom? My polecamy podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to sztampowa kartka, lecz personalizowany artykuł w formie magnesu o kształcie serca – perfekcyjne fizyczne podziękowanie i pamiątka w jednym. Pobocznym walorem jest personalizacja – na każdy magnes możemy nanieść podane imię solenizanta, datę imprezy i napis dziękujący. Continue reading „Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek”