Winietki, zaproszenia, etykiety

Wyjątkowe zaproszenia, podziękowania, winietki

Pomysłowe i atrakcyjne upominki dla gości na komunię

Upominki komunijne

Komunia to nadzwyczaj znacząca uroczystość, wobec tego warto jest zainwestować w ciekawy sposób na podziękowanie dla gości. Są to szczególne akcesoria – wykonane są one ze szlifowanego drewna o zachwycającej jakości, olbrzymią uwagę przykładamy nawet do ich najdrobniejszych niuansów.

Niewątpliwie, cały oferowany przez nas asortyment jest również wystarczająco trwały i dobry. Dostępne u nas podarki posiadają także wbudowany magnes. Co więcej, gwarantujemy również spersonalizowany, grawerowany napis, jaki powoduje, że pamiątki te posiadają niesamowity urok. Continue reading „Pomysłowe i atrakcyjne upominki dla gości na komunię”

Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia

komunia

Są Państwo w trakcie poszukiwań twórczych, niedrogich oraz ładnie wyglądających pamiątek, jakie będzie wolno przekazać gościom, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii? Bezbłędnie – w ofercie mamy unikatowe podziękowania dla gości na komunię. Nie są to jednak powszechne kartki czy inne sztampowe rozwiązania – to drewniane magnesy w kształcie serca, na które jesteśmy w stanie nanieść imię, datę oraz podziękowanie. Do wyboru przeróżne treści oraz wzory połączone z uroczystością Pierwszej Komunii. Continue reading „Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia”