Winietki, zaproszenia, etykiety

Wyjątkowe zaproszenia, podziękowania, winietki

Upominki dla gości z okazji osiemnastki – ciekawe wzory

Podziękowania na osiemnastkę

Urodzinowe podarki dla odwiedzających nas osób są zawsze sympatycznie widzianym gestem. By sprawić swoim gościom sympatyczną niespodziankę w żadnym wypadku nie potrzeba dużo. Unikalny design znajdujących się w naszej szerokiej ofercie plakietek jest uzupełniony dogodnym, wbudowanym magnesem.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dowolny grawerunek, a też staranne oraz porządne wykonanie. Do swoich wyrobów używamy jedynie wysokiej jakości drzewa, jakie poddajemy dogłębnej obróbce, żeby nadać mu estetyczny wygląd. Continue reading „Upominki dla gości z okazji osiemnastki – ciekawe wzory”

Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji chrztu

Chrzest podziękowania dla gości

Znajdujące się w stworzonym przez nas asortymencie akcesoria odznaczają się dokładnym wykonaniem i estetycznym designem. Nasze podziękowania dla gości bez cienia niepewności każdemu przypadną do gustu. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wybór dowolnego napisu, aby nasze wyroby nabrały bardziej personalnego charakteru.

Wbudowany magnes powoduje, że można zawiesić je na lodówce bądź innej, metalowej przestrzeni. Priorytet stanowi dla nas zastosowanie wysokiej jakości drewna i ogólna wytrzymałość wyrobów. Continue reading „Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji chrztu”

Ręcznie wykonane oraz personalizowane podziękowania – wesele

Przygotowania do wesela

Organizując uroczystości weselne, nie wolno zapomnieć o zgodnych podziękowaniach dla gości. Jesteśmy w stanie Państwu zaproponować wysokiej jakości plakietki z magnesem, jakie stanowią tani, lecz nadzwyczaj uroczy podarek. Skonstruowany przez nas asortyment wyróżnia się wielką dbałością o detale, skutkiem tego należałoby jest postawić waśnie na nas.

Fundamentem oferowanych przez naszą firmę artykułów jest dobre gatunkowo drzewo. O grawerunku decydują Państwo sami, to naturalnie dzięki czemu nasze plakietki są lepiej spersonalizowane. Continue reading „Ręcznie wykonane oraz personalizowane podziękowania – wesele”

Pomysłowe i atrakcyjne upominki dla gości na komunię

Upominki komunijne

Komunia to nadzwyczaj znacząca uroczystość, wobec tego warto jest zainwestować w ciekawy sposób na podziękowanie dla gości. Są to szczególne akcesoria – wykonane są one ze szlifowanego drewna o zachwycającej jakości, olbrzymią uwagę przykładamy nawet do ich najdrobniejszych niuansów.

Niewątpliwie, cały oferowany przez nas asortyment jest również wystarczająco trwały i dobry. Dostępne u nas podarki posiadają także wbudowany magnes. Co więcej, gwarantujemy również spersonalizowany, grawerowany napis, jaki powoduje, że pamiątki te posiadają niesamowity urok. Continue reading „Pomysłowe i atrakcyjne upominki dla gości na komunię”

Wysokiej jakości podziękowania dla gości – tanie i ładne

Zakup podziękowań weselnych

Rola podziękowań dla gości ślubnych jest już na stałe wprowadzona w organizację wesela. Aby niemniej jednak ten wybór nie był trudny, mamy gotowe rozwiązanie: drewniane pamiątki z personalizacją. Do tego zostaną one wykończone umiejscowieniem imion zakochanych, daty ślubu i nowoczesnej lub bardziej klasycznej grafiki – dla zdobycia jak najlepszego projektu.

Każda z proponowanych pamiątek ma magnes, to naturalnie dzięki temu nie jest wyłącznie dekoracją, lecz tez odnajdzie swoje miejsce na lodówce. Wysoka jakość oraz estetyka wykonania są tutaj gwarantowane! Continue reading „Wysokiej jakości podziękowania dla gości – tanie i ładne”

Boho podziękowania dla gości – urodziny, roczek – tanio

Urodziny tanie podziękowania

Mamy możliwość przedstawić podziękowania dla gości na roczek. Dajemy dwa kształty do wyboru: symboliczną gołębicę i ponadczasowe serce. Urozmaicony wybór czeka, jeśli chodzi o grafiki umieszczane na ozdobach. Prosimy o przesyłania nam imienia syna lub córki oraz daty wydarzenia. Gdy umieścimy je na podziękowaniu – stanie się jeszcze o wiele bardziej ponadprzeciętne.

Nasze personalizowane podziękowania na urodziny mają z tyłu magnes – co podwyższa ich atrakcyjność. Wykonujemy je z wysoką pieczołowitością – dajemy słowo. Continue reading „Boho podziękowania dla gości – urodziny, roczek – tanio”

Personalizowane i ręcznie wykonane podziękowania – chrzest

Chrzest tanie podziękowania

Rodzice wypatrujący żadnego pomysłu na elegancki upominek w podzięce dla gości na chrzcie świętym na pewno powinni zaznajomić się z naszą ofertą: drewnianymi pamiątkami o symbolicznym kształcie gołębia lub serca. Ich prostota oraz piękno łączące się z biblijnym toposem prezentują się zachwycająco. W ten sposób ma się gwarancję, że podziękowanie na chrzest spodoba się gościom.

Nie można nie wspomnieć o wygodnym aspekcie prezentu, który jest nie jedynie ozdobną pamiątką, ale też jako magnes – przydatnym gadżetem, niezbędnym właściwie w każdej kuchni. Continue reading „Personalizowane i ręcznie wykonane podziękowania – chrzest”

Stylowe podziękowania dla gości na komunię – tanio

Pierwsza komunia personalizowane podziękowania dla gości

By uroczystość Pierwszej Komunii Świętej była dopracowana pod każdym szczegółem, nie wolno zapomnieć o wyjątkowych podziękowaniach dla gości. Prezentowane tu drewniane pamiątki w kształcie gołębic bądź serduszek będą znakomite! Gwarantujemy do tego możliwość personalizacji, to naturalnie dzięki jakiej po dodaniu daty wydarzenia i imienia dziecka – pamiątki zyskają na niepowtarzalności.

Będą również korzystne pod innym względem – z tyłu każdej jednej ozdoby umiejscowiliśmy magnes. Każdy gość będzie usatysfakcjonowany z takiego estetycznego oraz użytecznego podarunku. Zapewniamy kunsztowne wykonanie oraz właściwą cenę. Continue reading „Stylowe podziękowania dla gości na komunię – tanio”

Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek

roczek

Coraz to częściej organizując rodzinne imprezy, gościom przekazywane są małe upominki. Ta reguła tyczy się też imprez urodzinowych – głównie tak znaczących, jak te pierwsze urodziny. W jaki sposób podziękować przybyłym na imprezę gościom? My polecamy podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to sztampowa kartka, lecz personalizowany artykuł w formie magnesu o kształcie serca – perfekcyjne fizyczne podziękowanie i pamiątka w jednym. Pobocznym walorem jest personalizacja – na każdy magnes możemy nanieść podane imię solenizanta, datę imprezy i napis dziękujący. Continue reading „Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek”

Podziękowania dla gości na chrzest w stylu boho i nie tylko

chrzest

Od wielu lat da się zauważyć, że w naszym kraju coraz częściej imprezom rodzinnym akompaniują nowe obrządki. W czołówce innowacyjnych, jednak jakże miłych oraz kulturalnych zwyczajów jest dziękowanie gościom za przybycie na imprezę. Nie muszą to być drogie upominki – tu liczy się gest i pomysłowość. Opisujemy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Proponowane magnesy wolno personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy i wzór podziękowania dla gości. Continue reading „Podziękowania dla gości na chrzest w stylu boho i nie tylko”